Foto.druki

Zapraszamy Państwa do skorzystania z niezwykłej oferty na drukowane gadżety. Wśród produktów, które wykonujemy znajdują się między innymi koszulki z nadrukiem, wizytówki plastikowe, fotopuzzle, podkładki pod mysz komputerową i inne przedmioty, takie jak chociażby specjalna tabliczka adresowa czy identyfikator dla psa. To doskonały sposób na zaskoczenie swoich bliskich i znajomych.

Wystarczy, że prześlesz nam wybraną przez siebie grafikę, dedykację bądź fotografię, a my umieścimy je na wskazanym produkcie. Z pewnością efekty będą satysfakcjonujące, a sam podarunek na pewno wywoła uśmiech na twarzy obdarowywanej osoby. Serdecznie zapraszamy do zamówienia gadżetów z własnym nadrukiem już dziś. To niepowtarzalna okazja do tego, by zaopatrzyć się w oryginalny prezent.

Sięgnij po inspiracje na wyjątkowe prezenty i gadżety reklamowe.

Jeśli masz jakiekolwiek pytania i wątpliwości zadzwoń lub wyślij maila. Nasi konsultanci są dla Ciebie dostępni od poniedziałku do piątku w godz. 9:00 – 16:00 oraz w soboty w godz. 10:00 – 14:00.

tel.: 794-553-204

e-mail: sklep@kompasja.pl

gg: 48735932

kubek_3d_fotodruki

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>